Novinky

U veterináře

Tak jsme po roce opět navštívili pana doktora MVDr. Tótha. Přestěhoval ordinaci od hřebčína na Letnou, takže jsme si udělali krásnou procházku. Dostali jsme pravidelné očkování a tabletky na odčervení. Také jsme se zvážili - já vážím 42 kg a Bak 35 kg. 

Celý článek

Únor 2016

Tak v tom počasí se jen těžko vyznám. Chvíli je krásně, potom prší, pak padá sníh a zase prší. Proto paníčkové využili docela pěkného počasí a vyjeli jsme na koloběžkách na malý výlet okolo Hradčanských rybníků. Měli naplánovánu krátkou cca 8 km trasu, avšak se nám podařilo špatně odbočit a byl z toho krásný 16 km výlet. Objevili jsme krásné skály a už se těšíme, jak se s holkama ze Zákup vydáme objevovat tuto trasu. 

Celý článek

Úprava stránek

Jelikož chceme těm, kteří navštíví naše stránky sdělovat novinky, byla panička nucena vytřídit starší fotky ve fotogaleriích 2010-2015. Tyto fotografie ( a spoustu dalších), však naleznete na stránkách www.blabus.rajce.net

Celý článek

Leden 2016

Tak nám konečně napadl sníh. Panička s námi vyrazila na cvičák, kde jsme se po dlouhé době viděli s holkama ze Zákup. Mooc se nám tam líbilo. Páníček udělal nový skibob. Panička ho byla testovat .. a dobrý. Už se těšíme, až nás zapřáhne... Ve čtvrtek jsme jeli testovat nový skibob a v sobotu 23. ledna jsme i s holkama ze Zákup jeli provětrat saně a skibob. Bylo to moc fajn, krásně sněžilo, bohužel už v neděli se začalo oteplovat a v noci pršet a myslím, že všechen krásný sníh bude za pár hodin pryč. Doufám, že ještě tuto zimu napadne.  Pár foteček ve fotogalerii 2016. Více fotek na blabus.rajce.idnes.cz/Na_cvicaku_17.1.2016/ a blabus.rajce.idnes.cz/Na_dostihovce_s_holkama_23.1.2016/.

Celý článek

Prosinec 2016

Jelikož prosinec byl teplý a bez sněhu, tak jsme s páníčky podnikali výlety po okolí na koloběžkách. K vánocům jsme dostali plno dobrůtek a také nové obojky. Ty můžete vidět ve fotogalerii 2015.

Celý článek

Listopad 2015

Začátkem listopadu jsme byli na chalupě v Hájemství. Také když zrovna nepršelo, tak jezdíme na výlety po okolí Mimoně na koloběžkách. Páníčkové zazimovali cvičák - uklidili překážky, a my jim u toho pomáhali. 20. listopadu měl Bak 3. narozeniny - i on dostal dort (no a já samozřejmě také). Ve fotogalerii 2015 pár foteček. Více na https://blabus.rajce.idnes.cz/.

Celý článek

Říjen 2015

Hned první týden v říjnu jsme se zúčastnili bezvadné akce v Lužanech u Jičína pod názvem Bojový team-building - Divoký západ. Celý víkend se konaly soutěže pro páníčky i nás pejsky. My jsme byli v červeném týmu - Red bulldog. Byla to vydařená akce a těšíme se na další. Skoro každý den prší a je moc ošklivo, takže spíš chodíme na procházky, protože na koloběžkách to po blátě a listí klouže. 20.10. jsem oslavil už 6. narozeniny. Dostal jsem již tradiční dort a mooc mi chutnal. Bak taky nebyl ochuzen, dostal také dort - ale samozřejmě menší než já. Už se těším na Bakovi narozeniny za měsíc - určitě taky něco dostanu.

 

Celý článek

Září 2015

Už se trošku ochladilo, takže zase nás páníčkové berou na koloběžky. Hned první víkend jsme trávili v lese na Borečku. Ve čtvrtek 17.9. se v Liberci konala akce Hopsání na konci léta. Byl to takový sranda závod v poslušnosti v netradičních disciplínách. Páníčkové nás vozili na kolečku, přivolávali nás a my měli na nohách ponožky, dávali poveli vleže a chytali jsme pamlsky. Páníčci potom psali testy. Sešlo se asi 17 pejsků. Bak skončil na 5. místě, já na 9. Byla to moc krásná akce. Těšíme se, až si teta Lída (naše cvičitelka) zase něco vymyslí. Od 25. do 27. září jsme byli na tradičním fordexplorer srazu tentokrát v Horním Maršově. Páníčkové nás vzali s sebou, protože tam bylo dostatek prostoru a mohli vzít karavan. Vyjížděli s námi na výlety na koloběžkách. Bylo to moc fajn.

 

Celý článek

Srpen 2015

Celý srpen trvají strašná tepla. Nedá se nic dělat, ještě, že nás páníčkové pouštějí do chodby, tam je přeci jen lépe. Konečně se mi zahojila tlapka natolik, že se budu moc jít cákat do řeky. Byli jsme také na chalupě. Páníčkova švagrová a švagr slavili 50tku. Bak strašně zlobil, pořád se chtěl prát, tak nás museli chvílemi i přivázat.

Celý článek

Červenec 2015

V tomto měsíci udeřila veliká tepla, i přesto jsme vyrazili na dovolenou. Tentokrát páníčkové vybrali České Švýcarsko. Ubytovali jsme se s karavanem v kempu Pod lesem ve Staré Olešce. Na víkend tam potom za námi přijeli i ze Zákup s Tami, Amy a Keisy. Pro holky to bylo úplně poprvé, co spali v kempu. Jejich panička z toho měla strach, ale holky byly vzorné. Jejich páníček sice s nimi spal venku, ale po výletech na Pravčickou bránu a hrad Šaunštejn byly utahané, že spaly bez zlobení. S páníčky jsme zavítali i do Jetřichovic na Pavlininu stezku. Páníčkové si vzali koloběžky, ale to nebyla dobrá volba. Lezli jsme přes skály a kořeny - no prostě hrůza (hlavně pro páníčky). Měli jsme naplánováno ještě pár výletů, ale bohužel jsem si rozřízl packu a museli jsme se vrátit domů. Pan MVDr. Toth mi ji musel pod narkózou sešít. Teď se tedy válíme doma - páníčkové nás pouští do studené chodby, abychom ty tepla přežili ve zdraví. Pár foteček z dovolené ve fotogalerii 2015. Více foto na https://blabus.rajce.idnes.cz/Dovolena_cervenec_2015/

Celý článek
https://blabus.rajce.idnes.cz/Explorer_5-8_kveten_2017